Algemeen

  • Het is mogelijk in het hotel een lunchpakket te kopen. Vraag naar de actuele prijzen in het hotel. Je dient de kosten van het lunchpakket zelf te voldoen in het hotel.
  • Ja dit is mogelijk! Je kunt een taxi bestellen bijvoorbeeld via: Rotterdamse Taxi Centrale: +31 104626060 of Vlaardingse Taxicentrale: +31 104354344. Let op dat je de kosten hiervoor zelf moet voldoen aan het taxibedrijf. Onder bepaalde voorwaarden kan een taxi bij ons besteld worden op rekening. Neem daarvoor contact met ons op.
  • Vanaf het Carlton Hotel Spijkenisse is het ongeveer 15 minuten rijden naar ons trainingscentrum. Ons trainingscentrum is ook bereikbaar met het openbaar vervoer, kijk voor actuele reisinformatie op https://9292.nl/.
  • Ja, onze trainingen gaan gewoon door. We geven de trainingen op een veilige manier. We hanteren de 1.5m afstand en in ons pand moet een mond- en neusmasker worden gedragen. Voor verdere informatie, zie onze pagina over Covid-19.
  • Ja. DELTA Safety Training geeft code 95 punten af voor de volgende trainingen: Heftruck Herhaling, B-VCA Herhaling, VOL VCA, EHBO Basis en EHBO Herhaling.
  • Een meerdaagse training bestaat vrijwel altijd uit aaneensluitende dagen. In sommige uitzonderlijke gevallen is dat niet zo. Door op de betreffende pagina van een meerdaagse training op het i’tje te klikken achter de startdatum verschijnen de data van de overige dag(en) van de training.
  • Code 95 is een aanduiding op het rijbewijs die aangeeft dat een chauffeur vakbekwaam is. Alle Europese bus- en vrachtwagenchauffeurs die personen en/of goederen vervoeren en daarvoor in het bezit dienen te zijn van een C1(E), C(E), D1(E) of D(E) rijbewijs zijn verplicht over Code 95 te beschikken. Om de Code 95 bij te kunnen schrijven op het rijbewijs, dien je de Code 95 basiskwalificatie te behalen. Deze basiskwalificatie kun je verkrijgen door het afleggen van zowel theorie-examens als praktijktoetsen. De hoeveelheid examens die je moet afleggen is afhankelijk van het aantal rijbewijzen dat je hebt (cbr.nl). In ons aanbod kun je zien bij welke trainingen we de mogelijkheid bieden om Code 95 punten te behalen.
  • Bekijk ons totale aanbod op de pagina met veiligheidstrainingen.
  • Jazeker, voor diverse gerenommeerde opdrachtgevers realiseren wij trainingen op maat, met een curriculum dat exact is afgestemd op de leerdoelen van de opdrachtgever. Lees meer over een maatwerk training die wij ontwikkeld hebben voor Vopak.
  • Wij bieden iedereen de mogelijheid om examen te doen. Ben je dyslectisch of heb je moeite met begrijpend lezen? Kies dan voor een voorleesexamen. Voor een B-VCA examen kun je dit boeken op de website. Voor de overige trainingen is dit op aanvraag mogelijk.
  • Je kunt bij DELTA Safety Training op locatie een PSL aanschaffen. De kosten hiervoor zijn EUR 30 exclusief BTW.
  • Per training zijn de toelatingseisen verschillend. Wij raden je dus aan om goed de begeleidende tekst per training te lezen zodat je precies op de hoogte bent van de eisen.
  • Ja, zeker weten! Bij elke productpagina staat aangegeven in welke taal je de training kunt volgen. Staat jouw taal er niet bij? Contact ons even en vaak kunnen wij dan wel wat regelen!
  • Wij staan graag voor je klaar. Je kunt daarom elke werkdag bij DELTA Safety Training diverse trainingen volgen. Bekijk ons aanbod om de exacte data per cursussoort in te zien!
  • DELTA Safety Training verzorgt een compleet, hoogwaardig aanbod van veiligheidstrainingen voor de petrochemie, industrie, offshore olie en gas, on- en offshore wind, bouw, transport en maritieme sector. Ervaren instructeurs staan voor je klaar om je de benodigde kennis bij te brengen in ons moderne en professionele indoor trainingscentrum in Rotterdam.