certificaat |
OPITO
NOGEPA Offshore Norge |
geldigheid | 4 jaar |
kosten | € 676,00 |
STAP | Nee |
leervorm | Klassikaal |
duur | 1 dag |
taal | Engels |
locatie |
Geyssendorfferweg 47 3088 GJ Rotterdam |
Vraag deze training aan
aanvragenFOET met EBS (5858) & FOET met CA-EBS (5850) / NOGEPA 0.5B (incl. Escape Chute Training)
De Further Offshore Emergency Training (FOET) is een herhalingscursus voor mensen die al een Basic Offshore Safety Induction and Emergency Training (BOSIET) of Basic Offshore Safety Induction and Emergency Training Digital Delivery (E-BOSIET) hebben gevolgd. Deze training is bedoeld om de eerder geleerde veiligheidsvaardigheden op te frissen en verder te ontwikkelen.
Tijdens de training wordt gebruik gemaakt van zowel het Emergency Breathing System (EBS) als het Compressed Air Emergency Breathing System (CA-EBS).
Tevens is de Escape Chute (Offshore Norge – NOG supplement) onderdeel van deze training, welke benodigd is voor het werken op een platform in Noorwegen.
Overigens dient deze training niet verward te worden met S-Cape Evacuation System Training.
-
Inhoud van de training
De training bestaat uit een theorie- en een praktijkgedeelte waarin de onderstaande onderdelen worden herhaald.Theorie
- Veiligheidsintroductie voor de offshore industrie
- Lifeboat
- Overleven op zee
- Helikopterveiligheid en ontsnappingstechnieken
- Eerste hulp
- Brandbestrijding en ontsnapping
- Compressed Air Emergency Breathing System (CA-EBS)
- Offshore Norge (NOG) – Escape Chute Training
Praktijk
- Lifeboat
- Overleven op zee
- Helikopter onderwater ontsnappingstraining (HUET)
- Eerste hulp
- Brandbestrijding en ontsnapping
- Compressed Air Emergency Breathing System (CA-EBS)
- Offshore Norge (NOG) – Escape Chute Training
-
Voor wie is de training bedoeld?
Deze herhalingscursus is bedoeld voor houders van een geldig BOSIET/0.5A, E-BOSIET of FOET/0.5B certificaat die aan hun herhalingsverplichting willen voldoen en hun kennis willen opfrissen.
Heb je geen ervaring met offshore werkzaamheden, of beschik je niet (meer) over een geldig diploma? Boek dan de BOSIET/0.5A of E-BOSIET.
De training resulteert in de volgende certificeringen:- FOET with EBS (5858)
- FOET with CA-EBS (5850)
- NOGEPA 0.5B
- Offshore Norge (NOG) – Escape Chute Training
-
In welke taal wordt de training gegeven?
De training wordt standaard in het Engels verzorgd.
Op aanvraag of indien er uitsluitend Nederlands sprekende cursisten deelnemen kan de instructie in het Nederlands worden verzorgd.
Voor overige talen, neem contact op voor een offerte op maat. -
Toelatingseisen
- Geldig Offshore Medical certificaat (NOGEPA of OEUK) inclusief stempel ‘fit for in-water CA-EBS‘
- Geldig BOSIET/0.5A, E-BOSIET of FOET/0.5B certificaat
Een Offshore Medical kun je bij ons boeken. Je kunt dit als extra optie aanvinken bij de boeking.
-
Wat moet ik meenemen naar de training?
- Een geldig origineel legitimatiebewijs (paspoort, identiteitskaart of rijbewijs)
- Personal Safety Logbook (PSL) *optioneel
- Droog ondergoed
Je ontvangt na afloop van de training een sticker voor je veiligheidspaspoort (PSL). Een veiligheidspaspoort is eventueel verkrijgbaar bij ons.
-
Wat zit er bij de prijs inbegrepen?
- Digitaal OPITO, NOGEPA en Offshore Norge (NOG) certificaat
- Compleet verzorgde lunch
- Koffie en thee
- OPITO registratiekosten
- NOGEPA registratiekosten
Veelgestelde vragen (FAQ’s)
-
Kan ik een FOET training volgen als ik nog geen voorkennis heb?
Nee, dat kan niet want de FOET is de herhalingstraining van de NOGEPA 0.5A/BOSIET. Je moet dus eerst de basistraining hebben gevolgd voordat je de herhalingstraining kunt volgen. -
Wat betekent FOET?
FOET staat voor Further Offshore Emergency Training. -
Wat is het verschil tussen NOGEPA 0.5B en FOET?
NOGEPA 0.5B en FOET zijn twee benamingen voor dezelfde training. De FOET (NOGEPA 0.5B) is een herhalingstraining van de BOSIET (NOGEPA 0.5A). -
Wat is het verschil tussen EBS en CA-EBS?
EBS staat voor Emergency Breathing System en CA-EBS staat voor Compressed Air Emergency Breathing System. Wanneer je een EBS gebruikt, wordt de tijd die je onder water kunt doorbrengen verlengd. Door middel van een rebreather kun je onderwater door blijven ademen wanneer je moet ontsnappen uit een helikopter te water. Wanneer je een CA-EBS gebruikt, adem je lucht in dat uit een luchtflesje komt. Als deze fles leeg is zul je dus niet meer kunnen ademen onder water. -
Wie volgt een NOGEPA 0.5B met EBS training?
Personeel dat werkzaam is in de offshore olie- en gasindustrie. Als je offshore werkt dien je op de hoogte te zijn van specifieke eisen en regels. Tijdens deze training vertellen onze deskundige instructeurs je alles over deze eisen en regels. -
Wat is het verschil tussen NOGEPA 0.5A en NOGEPA 0.5B?
De NOGEPA 0.5B is de herhalingstraining van de NOGEPA 0.5A training. Heb je de basistraining al eens gevolgd en heb je alleen kort een herhalingstraining nodig? Boek dan de NOGEPA 0.5B. Heb je nog geen ervaring? Boek dan de NOGEPA 0.5A..
-
OPITO
meer informatie -
NOGEPA
meer informatie